Szkoła programowania dla dzieci i młodzieży w Zielonej Górze

Szkoła Programowania dla Dzieci I Młodzieży

CSS PHP Script JAVA MySQL HTML5
Cześć, tu Szymon, Basia, Leon i Alicja mamy po 12 lat. Obok kręci się animacja stworzona przez nas w HTML i CSS. Po wakacjach zaczynamy programować w JavaScript! Dołącz do nas!
Cześć, tu Hubert i Bartek, wielbiciele Minecraft'a i stylów CSS. Wiek 12 lat
Zbudujemy dla Ciebie Super stronę internetową, zupełnie GRATIS. Zadzwnoń do nas!
#PROJEKTOWANIE STRON WWW

MŁODY WEBMASTER

Wymagania


Dołącz do nas w najbliższą sobotę!

Zapisy na kurs programowania
Termin: 09/2021 - 01/2022Zajęcia stacjonarne

w każdą Sobotę

  • Zielona Góra 1600- 1730 ul. Wyszyńskiego 18. (domek jednorodzinny z tyłu marketu E.Leclearc)
  • Sulechów 1000- 1130 Osiedle Promień 3B/01 (z tyłu marketu LIDL).

Poznajemy HTML. HTML jest podstawą wszystkich stron internetowych. Bez HTML nie można organizować tekstu ani dodawać obrazów lub filmów do swoich stron internetowych. HTML to początek wszystkiego, co należy wiedzieć, aby tworzyć angażujące strony internetowe! Twoje dziecko dowie się o wszystkich typowych tagach HTML używanych do struktury stron HTML, szkieletu wszystkich stron internetowych. Twoje dziecko nauczy się tworzyć tabele HTML w celu wydajnej prezentacji danych tabelarycznych.

Poznajemy style CSS. Bez CSS każda strona internetowa byłaby bezbarwnym zwykłym tekstem i obrazami. Dzięki CSS można dodawać obrazy kolorowe i tła oraz zmieniać układ strony - strony internetowe mogą wyglądać jak dzieła sztuki!

JavaScript jest to język, który umożliwia obsługę dynamicznego tworzenia treści na stronie internetowej, animację obrazków, kontrolowanie multimediów i wiele innych niesamowitych efektów. Połączenie HTML, CSS i JavaSript dostarczy nieograniczone możliwości w tworzeniu stron internetowych.

Pierwszy sklep internetowy Twojego dziecka! Poznamy PHP, powszechnie używany język programowania, który z biegiem lat staje się coraz szybszy i potężniejszy. PHP dobrze współpracuje z HTML i bazami danych, dzięki czemu jest doskonałym językiem dla wszystkich zainteresowanych budowaniem dynamicznych aplikacji internetowych.